Visit Tatarstan порталын үстерүгә 3,8 млн сум юнәлдереләчәк

2024 елның 18 сентябре, чәршәмбе

Татарстанның Visit Tatarstan рәсми туристлык порталын үстерү буенча комплекслы хезмәтләр күрсәтүгә 3,8 млн. сумнан артык акча юнәлдерү планлаштырыла. Тиешле мәгълүматны бердәм мәгълүмат системасы сайтында ТР Сатып алулар буенча Дәүләт комитеты урнаштырды. Заказ бирүче булып республиканың Туризм буенча Дәүләт комитеты тора.

Подрядчикка контрактны үтәү кысаларында стратегик партнер сыйфатында республиканың «Безнекен бел: кыш 24/25» туристик онлайн-күргәзмәсендә катнашуын оештырырга кирәк булачак. Туристлык базарының барлык уенчылары өчен дә файдалы булачак комплекслы онлайн-чара 2024 елның 7 октябреннән 27 октябренә кадәр профессиональ туристлык базарында узачак. www.profi.travel.

Моннан тыш, подрядчы Татарстанның туристлык мөмкинлекләрен тасвирлаган Интернет челтәрендә утырту битен эшләүне һәм бастырып чыгаруны тәэмин итәргә, зур мәгълүматлар нигезендә аудиториянең динамик сегментын формалаштырырга, шулай ук сәяхәтләрнең реаль тәҗрибәсе булган сәяхәтчеләр аудиториясенә таргетланган медиа рекламаны автоматлаштырылган күрсәтү юлы белән реклама кампаниясен уздырырга тиеш.

Хезмәтләр контракт төзелгәннән алып 2024 елның 31 декабренә кадәр күрсәтеләчәк.