2023 елның 25 сентябрендә 10.30 сәгатьтә Федераль Казначылыкның яңа форматта сатып алу объектын тасвирлау эшенә әзерлек турында вебинары узачак

2023 елның 20 сентябре, чәршәмбе

Сатып алу объектының структуралаштырылган характеристикаларын гамәлгә ашыру белән сатып алуларны гамәлгә ашыру турында хәбәр итүләр формалаштыру бурычы кертелүгә бәйле рәвештә, 2023 елның 1 октябреннән Татарстан Республикасы Сатып алулар буенча Дәүләт комитеты республика заказчыларына сатып алу объектын яңа структуралаштырылган форматта тасвирлау буенча эшкә әзерләнү турында Федераль казначылыкның Бөтенроссия киңәшмәсендә катнашырга тәкъдим итә.
Вебинар 2023 елның 25 сентябрендә 10.30 сәгатьтә узачак, вебинар темасы "13.3 версиясен сатып алу өлкәсендә бердәм мәгълүмат системасының яңа функциональ мөмкинлекләре".

Трансляциягә сылтама монда.

Вебинар программасы белән монда танышырга мөмкин.