ТР Дәүләт комитеты тарафыннан 66 ноутбук сатып алу урнаштырылды

2024 елның 23 октябре, чәршәмбе

Республиканың 12 оешмасы һәм учреждениесе 66 ноутбук сатып алачак. Тиешле мәгълүматны бердәм мәгълүмат системасы сайтында ТР Сатып алулар буенча Дәүләт комитеты урнаштырды.

Заказ бирүчеләр: Яр Чаллы медицина көллияте, Республика суд-медицина экспертизасы бюросы, Әтнә районы дәүләт ветеринария берләшмәсе, инновацион технологияләр лицее, Чаллы шәһәренең 34нче мәктәбе һәм 77нче гимназиясе, Әлмәтнең 57нче балалар бакчасы һәм физик культура һәм спорт идарәсе, Әлмәт районының Яңа Кәшер һәм Акташ мәктәпләре, «Созвездие-Йолдызлык» иҗади сәләтле балаларга һәм яшьләргә, «Костер»республика яшьләр үзәгенә ярдәм итү.

Контрактның башлангыч бәясе-4 825 412 сум. Электрон аукционда катнашуга гаризалар 30 октябрьгә кадәр кабул ителә.