Социаль яктан якланмаган балалар өчен Яңа Ел бүләкләрен спорт һәм социаль проектлар дирекциясе әзерли

2024 елның 18 октябре, җомга

«Спорт һәм социаль проектлар дирекциясе» коммерцияле булмаган автоном оешмасы мөмкинлекләре чикләнгән һәм күп балалы гаиләләрдән, балаларга һәм хезмәткәрләрнең балаларына ярдәм итү хәйрия фондыннан балалар өчен 150 татлы Яңа ел бүләге алачак. Тиешле лот ТР Сатып алулар буенча Дәүләт комитеты тарафыннан etpzakupki электрон сәүдә мәйданчыгында урнаштырылган.tatar. Заказ бирүче - «спорт һәм социаль проектлар дирекциясе»АКО.

Техник бирем буенча, авырлыгы 600 граммнан да ким булмаган һәр татлы җыелма аерым йомшак уенчыкка — елан рәвешендәге юл мендәренә тутырылырга тиеш. Товарларны китерү вакытына яраклылыкның калдык срогы җитештерүче билгеләгән яраклылык срогыннан кимендә 3 ай тәшкил итәргә тиеш. Бер татлы бүләкнең башлангыч бәясе - 1,5 мең сум. Сатып алуның гомуми бәясе — 225 мең сум.

Башкаручы Яңа Ел бүләкләрен 2024 елның 11 декабренә кадәр куярга тиеш була.