2023 елның 19 декабрендә республика заказчылары белән «дәүләт һәм муниципаль ихтыяҗларны тәэмин итү өчен товарлар, эшләр, хезмәт күрсәтүләр сатып алу өлкәсендә контракт системасы турында «2013 елның 5 апрелендәге 44-ФЗ номерлы Федераль закон нигезендә сатып алуларны гамәлгә ашыру»темасына йомгаклау киңәшмәсе планлаштырылган

2023 елның 18 декабре, дүшәмбе

Оештыру ярдәме белән сатып алулар буенча Татарстан Республикасы Дәүләт комитеты
«ТР сатып алуларны үстерү үзәге» АҖ 2023 елның 19 декабрендә республика заказчылары өчен «дәүләт һәм муниципаль ихтыяҗларны тәэмин итү өчен товарлар, эшләр, хезмәт күрсәтүләр сатып алу өлкәсендә контракт системасы турында «05.04.2013 № 44-ФЗ Федераль закон нигезендә, шул исәптән онлайн трансляция ярдәмендә сатып алуларны гамәлгә ашыру» темасына йомгаклау киңәшмәсен уздырырга планлаштыра.
Киңәшмәдә экспертлар сыйфатында дәүләт комитеты, ТР буенча Федераль салым хезмәте, «ТР сатып алуларны үстерү үзәге»АҖ вәкилләре чыгыш ясаячак. Киңәшмәдә катнашучылар белгечләргә кызыклы сораулар бирә һәм кирәкле аңлатмалар ала алачак.
Әлеге чарада катнашу өчен сатып алулар өчен җаваплы хезмәткәрләрне (бердән артык кеше түгел) җибәрүне яки онлайн трансляцияне карау өчен тоташуны тәэмин итүне сорыйбыз.
Семинарда турыдан – туры катнашу өчен катнашучыларның гомуми саны буенча 45 кешедән артмаган чикләү билгеләнгәнен билгеләп үтәбез.
Киңәшмәне үткәрү вакыты һәм урыны:2023 елның 19 декабре, 09:00 сәгатьтән 14: 20 сәгатькә кадәр, Адрес: ТР, Казан шәһ., Петербург ур., 86 йорт.
Монда теркәлү өчен сылтама.
Семинар-киңәшмәне оештыру белән бәйле мәсьәләләр буенча 8 (843) 561-02-01 (доб.229) Илзидә Фазылҗанова.
Семинар-киңәшмә программасы белән монда танышырга мөмкин.