2023 елның 22 ноябрендә заказчылар өчен «сатып алулар өлкәсендә бердәм мәгълүмат системасында машина укыла торган ышаныч»темасына бушлай вебинар узачак

2023 елның 15 ноябре, чәршәмбе

2023 елның 22 ноябрендә 10.00 сәгатьтә Татарстан Республикасының Сатып алулар буенча Дәүләт комитеты заказчылар өчен «сатып алулар өлкәсендә бердәм мәгълүмат системасында машина укыла торган ышаныч»темасына бушлай вебинар үткәрәчәк.

Вебинарда актуаль практика каралачак:

1. Машина укыла торган ышанычлылык үзенчәлекләре.

2. Бердәм мәгълүмат системасында машина укыла торган ышаныч кәгазен Формалаштыру һәм бирү.

3. Бердәм мәгълүмат системасында машина укыла торган ышанычны саклау һәм куллану.

Спикер: Гаянов Марат Флюрович, Татарстан Республикасының Сатып алулар буенча дәүләт комитетының үзәкләштерелгән сатып алулар бүлеге башлыгы урынбасары.

Туры эфир Вконтакте социаль челтәрендәге дәүләт комитетының рәсми битендә узачак. Игътибар итегез, вебинар җәмгыять абонентлары өчен генә булачак. Монда тоташу өчен сылтама.