Заказчылар өчен бушлай вебинар турында 02.10.2023 «Структуралы сатып алу объекты: заказчылар эшенең үзенчәлекләре»темасына.

2023 елның 28 сентябре, пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасының Сатып алулар буенча дәүләт комитеты һәм ЗаказРФ ЭТП сезне «сатып алуның структуралаштырылган объекты: заказчыларның эш үзенчәлекләре»дигән бушлай вебинарга чакыра.
2023 елның 1 октябреннән заказчыларда сатып алу объектын структуралаштырылган рәвештә тасвирлауны формалаштыру бурычы барлыкка килә.

Вебинарда түбәндәге сораулар күтәреләчәк:
 сатып алу объектының структуралы тасвирламасы төшенчәсе
 сатып алу объектын тасвирлауга норматив таләпләр
 КТРУ куллану
 электрон кибеттә заказчыларның эш үзенчәлекләре
 структуралы хәбәр белән ничек эшләргә
 сатып алу объектын структуралы формада тасвирлаганда детальләргә игътибар

Чара спикерлары:
·Вәлиева Алина Радиф кызы-дәүләт комитетының үзәкләштерелгән сатып алуларны анализлау һәм тәэмин итү бүлеге начальнигы урынбасары;
·Шәйдуллов Динар Наил улы - «АГЗРТ»АҖнең гомумроссия электрон мәйданчыкларының IT ресурсларын үстерү һәм программа белән тәэмин итү бүлеге башлыгы.

Монда туры эфирга тоташу өчен сылтама.