2023 елның 14 сентябрендә заказчылар белән Республика семинары узачак

2023 елның 7 сентябре, пәнҗешәмбе

2023 елның 14 сентябрендә Татарстан Республикасының Сатып алулар буенча Дәүләт комитеты «Татарстан Республикасының сатып алуларны үстерү үзәге» АҖ оештыру ярдәме белән заказчылар белән «дәүләт һәм муниципаль ихтыяҗларны тәэмин итү өчен товарлар, эшләр, хезмәт күрсәтүләр сатып алу өлкәсендә контракт системасы турында «05.04.2013 № 44-ФЗ Федераль закон нигезендә сатып алуларны гамәлгә ашыру»темасына семинар-киңәшмә үткәрәчәк.
Киңәшмәдә спикерлар сыйфатында Татарстан Республикасының Сатып алулар буенча дәүләт комитеты, Татарстан Республикасының Дәүләт заказы буенча агентлыгы, Татарстан Республикасының Сатып алуларны үстерү үзәге вәкилләре, шулай ук сатып алулар өлкәсендә региональ мәгълүмат системасына техник ярдәм күрсәтү вәкилләре чыгыш ясаячак.
Семинар программасы белән монда танышырга мөмкин.
Үткәрү урыны: Казан шәһәре, Петербург урамы, 86 йорт.
Семинарда катнашу өчен теркәлү кирәк. Без билгеләп үтәбез, көндезге форматка урыннар саны чикләнгән.
Сорау калса, чара кураторларына 8 (800) 101-78-92 (доб. 222, 229).