2023 елның 28 ноябрендә тәэмин итүчеләр өчен «сатып алуларда эффектив катнашу: стратегия һәм практика»бушлай семинар узачак

2023 елның 21 ноябре, сишәмбе

2023 елның 28 ноябрендә Татарстан Республикасының Сатып алулар буенча Дәүләт комитеты «ТР сатып алуларны үстерү үзәге» АҖ оештыру ярдәме белән тәэмин итүчеләр өчен «сатып алуларда нәтиҗәле катнашу: стратегия һәм практика»дигән бушлай семинар үткәрәчәк.
Катнашуга товарлар, эшләр, хезмәтләр белән тәэмин итүчеләр, шул исәптән кече һәм урта эшкуарлык субъектлары, социаль юнәлешле коммерцияле булмаган оешмалар һәм инвалидлар оешмалары чакырыла.
Мондый семинарны үткәрү тәэмин итүчеләргә гаризаларны тутыру һәм тапшыру, үз мәнфәгатьләрен яклау буенча тәкъдимнәр алу өчен бик яхшы мөмкинлек бирә. Семинар спикерлары сатып алуда катнашучыларның мөмкин булган куркынычларын ачыклаячак.
Әлеге чарада катнашу бушлай һәм көндезге. Үткәрү урыны: Казан шәһәре, Петербург урамы, 86.
Семинар программасы белән монда танышырга мөмкин.
Форумда катнашу өчен теркәлү кирәк https://zakupki.tatar/seminars/seminar-dlya-postavshhikov-effektivnoe-uchastie-v-zakupkah-strategiya-i-praktika/). Катнашучылар саны чикләнгән.
Чара кураторлары сорауларга 8 (843) 561-02-01 (доб.229).