2015 елның 20 мае, чәршәмбе

21-22 мая 2015 года в Казани пройдет Всероссийский форум в сфере закупок для обеспечения государственных и муниципальных нужд, организуемый  Государственным комитетом Республики Татарстан по закупкам.

2015 елның 21 маенан 22 маена кадәр Бөтенроссияга сатып алунар турында форум узачак. Форумны Татарстан Республикасының сатып алулар буенча Дәүләт комитеты, Россия Экономик министрылыгы, Татарстан Республикасының Президент Аппараты һәм Татарстан Республикасы Хөкүмәте бергә уздырды.

Форумда Россия Экономик министрылыгы, ФАС һәм башка хакимиятләр органнар катнашачак.

Татарстан Республикасының сатып алулар буенча Дәүләт комитеты заказ бирүчеләрен, сатып алунарда катнашучаларын форумда катнашырга дәшә.

Форумада катнашыр өчен телефоннар:

(843) 291-95-24, Юлия Федорова.