2024 елның 21 февралендә Татарстан Республикасының Сатып алулар буенча Дәүләт комитеты республика заказчылары өчен семинар-киңәшмә үткәрде

2024 елның 22 феврале, пәнҗешәмбе

Татарстан Республикасының Сатып алулар буенча дәүләт комитеты 2024 елның 21 февралендә республика заказчылары өчен «Контракт мөнәсәбәтләре яңача. Соңгы үзгәрешләр һәм эш алгоритмнары, шул исәптән онлайн трансляция аша.

Чараны Дәүләт комитеты рәисе Руслан Сабиров ачып җибәрде, ул сатып алулар белән бәйле тармакның динамик рәвештә үзгәрүен билгеләп үтте, шуңа бәйле рәвештә сатып алулар буенча Дәүләт комитеты хезмәткәрләре һәрвакыт яңа мәгълүмат, шулай ук алынган тәҗрибә белән уртаклашырга әзер.

Киңәшмәдә экспертлар сыйфатында дәүләт комитеты вәкилләре чыгыш ясады.

Киңәшмәдә катнашучылар белгечләргә кызыклы сораулар бирергә һәм кирәкле аңлатмалар алырга мөмкинлек алдылар.

Киңәшмәдә республиканың 840тан артык белгече онлайн һәм офлайн форматта катнашты.

Семинарның язмасы белән безнең «Вконтакте» рәсми берләшмәсендә танышырга мөмкин.

Семинар өчен материаллар белән монда танышырга мөмкин.