2023 елның 12 сентябрендә Эшкуарлар өчен Республика форумы узачак

2023 елның 6 сентябре, чәршәмбе

2023 елның 12 сентябрендә Татарстан Республикасы Сатып алулар буенча Дәүләт комитеты «Татарстан Республикасы сатып алуларны үстерү үзәге» Акционерлык җәмгыятенең оештыру ярдәме белән Татарстан Республикасы тәэмин итүчеләре өчен «Сатып алуларда Яңалыклар. Бизнеска нәрсә белергә кирәк».

Катнашуга товарлар, эшләр, хезмәтләр белән тәэмин итүчеләр, шул исәптән кече һәм урта эшкуарлык субъектлары, социаль юнәлешле коммерцияле булмаган оешмалар һәм инвалидлар оешмалары чакырыла.

Форумның спикерлары буларак Татарстан Республикасының Сатып алулар буенча дәүләт комитеты, монополиягә каршы федераль хезмәтнең Татарстан Республикасы буенча идарәсе, Татарстан Республикасының Дәүләт заказы буенча агентлыгы, Татарстан Республикасының эшкуарлыкка ярдәм фонды, Газпромбанк, Татарстан Республикасының Сатып алуларны үстерү үзәге вәкилләре чыгыш ясаячак.

Татарстан Республикасының Сатып алулар буенча дәүләт комитеты рәисе урынбасары Искәндәр Баһаутдинов билгеләп үткәнчә: «Мондый чараның төп бурычы - сатып алуларда потенциаль катнашучыларга сатып алуларда ничек дөрес һәм нәтиҗәле катнашуларын аңлату, сатып алуларда катнашучыларның нинди хаталар ясавын, шулай ук сатып алуларда катнашуга нинди инструментлар ярдәм итә алуын сөйләү».

Әлеге чарада катнашу бушлай һәм көндезге. Үткәрү урыны: Казан шәһәре, Петербург урамы, 86.

Семинар программасы белән монда танышырга мөмкин.

Форумда катнашу өчен теркәлү кирәк. Катнашучылар саны чикләнгән.

Чара кураторлары сорауларга 8 (800) 101-78-92 (өстәмә 222, 229) телефоны буенча җавап бирәчәк.